Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (bővebben lent)

Lehetek terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Probálkozunk a párommal a második babával.Május 4-től kell várnom.Néha görcsölget a hasam.Hányingerem már van.A fiammal mikor terhes voltam görcseim nem voltak mensi váráskor.Hő hullámaim is vannak.Sokszór olvastam,hogy minden terhesség más.Esetleg reménykedhetek?Megvárjam mig késik vagy azért tesztelhetek holnap?mit gondoltok?
2013. máj. 2. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor kellene meg jönnie?

Mit takar a "május 4-től"?


Mikor volt meg utoljára?

Hány naposak a ciklusaid?

2013. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utoljára április 7én volt meg.Ebben az évben 28napos volt a ciklusom.Május 4-től várnám.
2013. máj. 2. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem április 5-én volt meg és én 4-5 körül nem várom.

Tüneteim fájnak a melleim és a jobb cicim ahogy meg vizsgálom meg vannak duzzadva a a mirigyek de a két mell bimbón figyelve ilyen kicsi pöttyök fehérek.

2013. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem jelenleg nem fájnak a melleim és nem is érzékenyek.Fogaim fájnak,de ez az első terhességemmel is így volt.Hányingerem meg most reggel nagyon van.És ami érdekes,hogy mikor vártam,hogy megjöjjön minden mennyiségben jöhetett csoki.Most viszont nem kívánom.

Mint írtam az első gyerekem fiam lett,ha esetleg lány lenne mennyivel másabbak a tünetek?Érdemes holnap tesztelni vagy várjak még késik?

2013. máj. 2. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom mennyivel másabb mert nekem volt első terhességem a mi el halt ami nem nagyon különbözött a másodiktól most 18 hónapos a kisfiam.
2013. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor most vagy a 26.napon ha jól számolom. Hát szerintem korai. De vannak ezek a tesztek amik már a mensi előtti 4 nappal ki mutatja.
2013. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mensi előtti 4 napos teszt nekem full - lett.

A mensi utáni napon (nem jött meg) már + volt az XEpil teszt.

Szerintem várd meg a nem várom utáni napot, és akkor tesztelt!

Sok sikert!

2013. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!