Teherbeeés hogyan?

Figyelt kérdés
IR-em van, amire gyógyszer szedek. Volt olyan akinek a metformin nem használt vagy esetleg rontott is az értékeken viszont az eucreast vagy vmilyen más komplett gyógyszer segítette a teherbeesést?

2013. máj. 2. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok IR-es nem tu természetes úton teherbe esni. Ha nem jön össze 1 éve akkor keressetek fel meddőségi központot. Aviva torna is nagyon jó én most abban bízok nagyon hogy hátha sikerült spontán tőle. Nekem nagyon enyhe csak az IR-em és jelenleg a policiszták sem vészesek éppen. A torna hatására sokaknak telejsen el is tünnek.
2013. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti h csak lombikkal vagy inszem-mel tudok csak teherbe esni?
2013. máj. 2. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nalam tavaly juliusban derult ki az IR (mellette minden egyeb hormonertekem tokeletes volt), es eloszor merckformin 500-at kaptam, amit novemberig szedtem az elso kontrollig, mert kiderult, attol romlottak az ertekeim, annak ellenere, hogy visszaallt a ciklusom normalisra, es vervetellel, uh-val igazolhato peteeresem lett az elso kezelt ciklustol. Igy novembertol eucreasra valtott a dokim, abban a honapban jott meg utoljara, karacsony utan 3 nappal (akkor mar 3 napja kesett, azt hittem a gyogyszervaltas kavart be) teszteltem pozitivat. Mostmar 22+1 hetes vagyok, es tokeletesen problemamantes a terhessegem, bar a dietat a baba miatt folyamatosan es szigoruan tartani kell tovabbra is.

Szoval nalunk biztos a gyogyszervaltas hozta meg a szerencset, bar biztos az is kozrejatszott, hogy tenyleg minden mas hormonom tankonyvi volt, igy nem is jutott eszembe, hogy ne sikerulhetne termeszetes uton. Mondjuk annyira nem is gorcsoltunk rajta, van mar egy lanyunk aki megszakitasos vedekezes mellett fogant raadasul, szoval ha mas nem, a ferjemben biztam :)

Sok szerencset nektek!

2013. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De jó ilyet hallani:)

Gratulálok a babához!

2013. máj. 2. 13:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!