Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes még egyet tesztelnem,...

Érdemes még egyet tesztelnem, vagy biztos hogy nincsen baba?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban egy bogyó még a levél elején kimaradt.

Talán 3-4x voltunk együtt ebben a hónapban a férjemmel, ebből a másik felében a hónapnak csak egyszer, kb 2 hete.

Pénteken kellett volna megjönni, (volt olyan hogy már csütörtökön megjött) 28 napos ciklusaim vannak, de vasárnapig semmi nem volt, akkor kis nyálka jött, az véres, vagy inkább pirosas-barnás volt. Igazából nagyrészt akkor, mikor megtöröltem magam, és a papíron volt. Hétfőn vettem egy tesztet, megcsináltam, és teljesen negatív volt.

Azóta még volt párszor ilyen véres nyálka, de nem volt fél betétnyi összesen az biztos, nagyon kevés.

Mitől lehet? Érdemes még egyet tesztelni, vagy mit csináljak? Normális ez hogy ilyen kevés?


(egyszer pár hónapja volt már hogy elég kevés volt, nem voltam terhes, de az azért ennél jóval több volt, és volt vér is, most csak a nyálka véres)


Ja nem tervezünk babát (ez gondolom lejött abból hogy szedem a gyógyszert), van már 3 gyerekem, de ha jönne természetesen nagyon nagy szeretettel várnánk.


2013. máj. 2. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha hétfőn teszteltél utoljára, akkor én mindenképp csinálnék még egy tesztet.

Ha az is negatív, lehet elmennék dokihoz, nézze meg, nincs-e valami baj. Tesómnak is volt, hogy egy egész hónap kimaradt neki, de szedte rendesen a gyógyszert, végül valami fertőzést kapott, az miatt nem jött meg neki, gyógyszerrel kikezelték.

2013. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!