Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jún 3-án volt jött meg! 7-én...

Jún 3-án volt jött meg! 7-én ért véget! Együtt voltunk 9-11-12-13-15-én! Ez így jó? Persze meg folytatjuk! Hanyadikáig esélyes még?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Még folytassátok legalább 22.-ig!! Van akinek később van a peteérése. De két naponta ajánlatos csinálni,hogy friss spermiumok képződjenek!! Sok sikert!
2008. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lentebb van egy ugyanilyen kérdés !!!

Lényeg az hogy milyen hosszú a ciklusod. Ha 28-29 napos, akkor még a hétvégéig (22.-ig) nyugodtan folytassátok. Ez egy általánosított dolog, ha szerncséd van neked is ciklus közepénél van peteérés, tehát a 10. és 16. nap között. ha 3.-án kezdődött az az első nap...

a 9.-e pedig még csak a 6. nap..tehát ne dátumokatszámolj, hanem hogy a mensi első napjához képest hányadik nap.

Most 3.-ához képest 13.-a körül kezdödhet a peteérésed (10.nap) most kell igazán belelendülni.

2008. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minden nap nem jó csinálni, a férfinak kell pár nap mire minöségi spermiumot termel. ha erös jóminöségü a spermium akkor annyira nem baj, de ha lustábbak egy kicsit, akkor nem fog elég jó spermiumjai lenni, és hiába csináltátok akkor csak vaktöltényeket lödöz.
2008. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2008. jún. 16. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem azt mondta a dokim,hogy 28 napos ciklusnal,amikor megjott attol szamitva 14 napra ra van peteeres.Vagyis neked,akkor elvileg 17.-en lesz es attol szamitva 4-5 nap.Persze ez nem mindenkinel egyforma.Nekem bejott!:-)

Udv.es sok sokert kivan egy 32 hetes kismami!

2008. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönom a választ! az a lényeg,hogy nem értem ezeket az ovulációs naptárakat,mert mindegyik mást mutat! a ciklus.hu-n pl. 10-18-ig mutatja!!! hogy lehet 9 napos egy pé? nem értem!!!
2008. jún. 16. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Használj ovu tesztet, abból még okosabb leszel, de ha még a hődet is méred és nyálkádat is figyeled, akkor majdnem biztosra tudsz menni. A naptárak azért jelölnek több napos intervallumot, mert pontosan senki nem tudja kiszámítani, h. mikor lesz pé, csak azt, h. mikor volt. Ezért a jelölt napokon kell aktívnak lenni, egyébként a kétnapos együttlét a javasolt abban az esetben, ha a párodnak teljesen rendben vannak a katonái.

Egyébként nekem is 3-án jött meg, de nekem 25-26 naposak a ciklusaim és nekem 14-ére írta a peteérést, amit megerősített a nyálkám, a hőm és a teszt is. Szóval nekem a ciklus.hu eddig még 1-1 napos eltéréssel, de jól határozott meg mindent. De sajnos még nem sikerült a baba, petevezeték elzáródásom volt, amit nagyon remélek, h. mostanra sikerült kikezelni.

Sok sikert!

2008. jún. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és azt hogy kezelik? atfúvással? vagy eleinte van rá gyógyszer is? ha műtét volt,az fájt? bocsi,de én ilyen kíváncsi típus vagyok!
2008. jún. 16. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!