Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor is kell próbálkozni?...

Mikor is kell próbálkozni? Peteéréses napon, vagy inkább előtte napokban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a célra vezető ha előtte egy hétig és utána is egy hétig 2 naponta együtt vagytok. De elvileg akkor kell mikor leesik a hő aznap. De jobb a hüvely váladékhoz igazítani, amikor tojásfehérje állagú akkor kell.
2013. máj. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyúan görcsöl a hasam aznap mikor peteérés van, és először aznap próbálkoztunk, következő héten, meg a fájdalmat követő napon. Azóta már van egy zsivány félévesem ! Másodszorra összejött! Ha megérzed mikor van peteérésed, az utána levő néhány napban szerintem.
2013. máj. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem következő héten, hanem hónapban. :)
2013. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokatTMent a zöld kezecske.Ma már érzem a szurkát,tegnap is kicsit éreztem.De sajnos tegnap nem volt lehetőségünk próbálkozni,de majd ma...:)Remélem szerencsével járunk.
2013. máj. 3. 08:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamit tisztázzunk már, mert ezen az oldalon burjánzik a hülyeség. A peteérés a menstruációs ciklus 1. napjától a kb. 14. napjáig tart. Az a nap, a 14. az ovuláció vagyis tüszőrepedés napja. (Persze, ez csak akkor a 14. nap, ha 28 napos a ciklusod.)

Szóval az ovuláció előtt 1-2 nappal már érdemes próbálkozni.

2013. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A spermiumok kb 3 napig is életképesek jó esetben. Szóval, ha pontosan be tudjátok lőni az ovu napját, már előtte 72 órával történt akció is lehet sikeres.

Középidőben 2 naponta együtt lenni a legeredményesebb. A petesejt viszont csak 24 óráig életképes. Szóval Ovu+2-3 napnál már nem lehet sokmindenre számítani. Ez azért bonyolult, mert az ovuláció napját tutifixre belőni leginkább csak orvosi segítséggel lehet, pl UH-s követés.

2013. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előtte, alatta és utána pár nappal. tehát ha 28 napos a ciklusod, akkor kb. a 12-17. napig érdemes 2 naponta együtt lenni.

22hkm

2013. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!