Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma van a legtöbb ovulációs...

Ha ma van a legtöbb ovulációs nyák, nem késő még az esti összebújás?

Figyelt kérdés
Két napja észleltem ezt az átlátszó ovulációs nyálkát, de ma sokkal többet reggel óta. Szerintetek ha ma este összebújunk még nem késő igaz?

2013. máj. 7. 11:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem késő kapd el a párod és ne engedd el még mozogni tud:)))))
2013. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Vasárnap is együtt voltunk, mert akkor is észleltem ilyet és azt hittem na most van itt a pillanat, tegnap hagytam neki egy kis pihit, és ma reggel meg meglepődtem hogy elég nagy mennyiségű nyálkám van. Hozzá a görbém is ma ment feljebb kicsit.

[link]

2013. máj. 7. 11:28
 3/29 anonim ***** válasza:
nem tudom, most van-e pé., de az tuti, jókor voltatok eddig együtt, hajrá :) ha nem felejted el ezt a kérdést, írd már meg pár hét múlva, mi lett :))
2013. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Megígérem hogy megírom, sőt a további fejleményeket és a hőm alakulását is:)
2013. máj. 7. 11:51
 5/29 anonim ***** válasza:

A görbéd alapján megvolt az ovulációd, de lehet, hogy több petéd is érett és most reped a másik :)

Kapd el apát :)

2013. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Sikerült tegnap még együtt lenni, pedig a férjem túlórázott de mégis nagyon be volt zsongva:))))))))Remélem hogy összehoztuk ebbe a hónapba, mindent de mindent megtettünk;)


[link]

2013. máj. 8. 09:42
 7/29 anonim ***** válasza:
szerintem jókor voltatok együtt mostanában, ügyesek vagytok!:) drukkolok!:)
2013. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ahogy megígértem jövök a hírekkel. Szépen fent van a hőm:)

[link]

2013. máj. 9. 09:00
 9/29 anonim ***** válasza:
szupi :) megy a drukk!!!!
2013. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok aki olvassa és érdekli még szépen fent van a hőm:)

[link]

2013. máj. 10. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!