Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszten mindig...

A terhességi teszten mindig látszódik a második csík helye?

Figyelt kérdés
Nem fehér, hanem nagyon halványan rózsaszín, de vékonyabb mint a kontrollcsík és forgatni kell hogy lássuk. A tegnap esti is ugyan ilyen mint ez, miért van ez, ugye ezzel nem kell foglalkozni?
2013. máj. 7. 16:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
egyébként csak minimálisan vékonyabb a kontroll csíknál
2013. máj. 7. 17:00
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, minden teszten lászik egy bevágas, ahol lenne a második csík.
2013. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Minden teszten látszik száradás után a másik csík helye. De ha nem fehér, szürke, hanem rózsaszín, akkor esélyes, hogy előbb utóbb erősödni fog, ha baba van.
2013. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tedd fel a képet.
2013. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az első elázott és sárga lett a papír,azon hófehér vastag csík látszik,a második vékony kis rózsaszínű csík látszik,. De ha terhes volnék már sokkal jobban kéne látszódnia így 9-10 nap késés után nem?
2013. máj. 7. 17:07
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok képet felrakni,mert nincs usb kábel a telefonomhoz,kicsit régebbi fajta teló.
2013. máj. 7. 17:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem még egyik tesztemen sem volt második csík terhesség nélkül. sem forgatva sem fény felé nézve.
2013. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

összehasolnlításképp: [link]


ez egy pozitív teszt, vékonyabb, halványabb második csíkkal.

2013. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy köszönöm szépen,nekem a tesztem színe olyan mint amit beillesztettél,a leghalványabb része,és olyan vastag mint a képen látható csík legsötétebb része
2013. máj. 7. 17:55
 10/14 A kérdező kommentje:
Most szétszedtem,de inkább csak egy kis bevágásnak tűnik,most megnyugodtam,nem is tudom mit szólt volna a párom,ő nagyon baba ellenes,szerintem mehettem volna abortuszra...
2013. máj. 7. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!