Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyulladásnál normális, hogy...

Gyulladásnál normális, hogy keménynek érzem alul a hasam és fáj, ha leülök?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, mert fájni kezdett a jobb petefészkem és a hasam alja. Megállapította, hogy enyhe gyulladás, kaptam gyógyszert, elkezdtem szedni. Azóta nem fáj a hasam alja, mint eddig, de ma megnyomkodtam és érzem, hogy keményebb jobb oldalon a hasam, és kissé fáj, ha leülök (olyan, mintha a szeméremcsontnál fájna, vagy a végbelemnél, vagy nem is tudom behatárolni pontosan). Lázam, hőemelkedésem, hányás nincs. Mitől lehet??
2013. máj. 7. 19:45
 1/1 anonim válasza:
Szerintem természetes, de ha pár nap múlva nem múlik akkor menj el a háziorvosodhoz és ő majd ad beutalót.
2013. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!