Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen tünetekkel...

Kinek milyen tünetekkel jelentkezett a babás időszak? Melyik tünet mikortól a 9 hónapon belül (hányadik nap/hét/hónap)?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
eleve megéreztem a peteérést,és hiába kételkednek benne sokan,a beágyazódást is.nagyon görcsölt a hasam,szédülés.ezután egy hetére rá,már intenzíven émelyegtem,szédültem,és olyan mindjárt megjön érzésem volt.ez úgy kb a menzim előtt jó egy héttel.azóta kimaradt már 12napja.(34napos a ciklusom)dokihoz holnap után megyek.azóta is hányinger,fáradékonyság étvágytalanság
2009. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt körüli napokban és előtte pár nappal annyi tünetem volt, hogy mindig éhes voltam és nagyon fáradékony. De akkor még nem tudtam, hogy ez a terhesség miatt van. A nemvárt napja után két nappal pozitív lett a teszt. A 6. héttől kezdődött az émelygés, hányinger. A 10. héttől pedig a hányás, egészen a 18. hétig.
2009. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mivel én még nem voltam kismama így nem tudom, de tényleg elkerülhető legalább néhány terhességi tünet?

Azt viszont sok kismamától, volt kismamától hallottam ,hogy fáradékony; itt az áll, hogy a rézhiány miatt van. De akkor ezt igényli a szervezet, kívánja a kismama...nem? Van valami olyan vizsgálat a terhesség ideje alatt, amivel pont a baba optimális fejlődéséhez kellő vitaminok, ásványi anyagok mennyiségét vizsgálják, hogy megfelelő e?

Itt olvastam: [link]

2009. okt. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!