Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor milyen dátummal kell...

Ilyenkor milyen dátummal kell számolni?

Figyelt kérdés

A márciusi mensesem után nem kezdem el a következő havi fogamzásgátlót, mert gyereket szeretnénk.

Gyógyszerrel 28 napos ciklusom volt, és 5 napig véreztem.


Márciusban 11-én jött meg

utána

április 8-tól pici pecsételős vérzésem volt (5 nap)

13-tól 18-ig erős vérzésem volt.


Most ott tart a dolog, hogy azt sem tudom hány napos a ciklusom, mikor volt peteérésem, mikor kellene megjönnie.


Ha valaki tud bármit kezdeni ezekkel a dátumokkal, kérem segítsen, hogy mikor kellene megjönnie, és mikortól vehetek tesztet, ha mégsem jön meg!


Kösziköszi!



2013. máj. 7. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A menstruációt mindig a piros vérzés első napjától számoljuk, tehát a pecsételés/barnázás az nem számít. Tehát a te menstruációd április 13-án kezdődött, innentől számold a peteérést az kb a +12-16 napon van
2013. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2013. máj. 8. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Április 13-tól számold a ciklusodat, tehát elvileg már április 25-26-27-28-29-30 voltak a termékeny napjaid!!!!!!
2013. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, ha ezeken a napokon együtt voltatok, akkor most hétvégén vasárnap már elvileg tesztelhetsz egy érzékenyebb teszttel :)
2013. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Kérdeznék valamit, mert egy dolog még nem világos. :)

Szóval gyógyszer nélkül az előző két mensesem között 33 nap telt el. Akkor 04.13. + 33nap = május 15. Elméletileg ezen napon kellene megint megjönni.

Ebből visszaszámolok 14 napot, akkor az május 1. Akkor nem aznap (+/- 2nap) volt az ovulációm?

2013. máj. 8. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!