Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 11. napján miért...

A ciklusom 11. napján miért van ennyi tüsző a petefészkemben?

Figyelt kérdés
A jobb petefészkemben egyetlen egy 16 mm-es van, a balban pedig kb kilenc darab 3-4 mm átmérőjű. Ez most micsoda?
2013. máj. 8. 16:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem szedsz Clostyt véletlenül? Az fel tudja turbózni ennyire! A Barátnőmnek emiatt szét is repedt a petefészke, kis hija volt, hogy nem kellett kipakolni!
2013. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Semmit sem szedek!


De ez most baj? :S nem igazán értek a dologhoz.. :(

2013. máj. 8. 16:42
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Több tüsző fejlődésnek indul de csak egyből ami a legnagyobb, abból szabadul ki a petesejt! A többi felszívódik és átalakul sárgatest hormonná!
2013. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyàltalán nem normális. Pcos-ér utalhat.
2013. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Most akkor melyik??
2013. máj. 8. 16:56
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a lényeg, hogy felszívódnak-e ovu után. Több tüsző elkezdhet érni, de csak a domináns tüsző reped meg és abból szabadul ki a pete. A többi normálisan felszívódik.

Ha nem szívódik fel, abból kialakulhat ciszta.

Ezt kell figyelembe venni. Egy-két hét múlva megint kéne nézni UH-t.

2013. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Ja meg hormonsort, fsh/lh arányból lehet rá következtetni. Menj el endodokihoz, a köv UH után.
2013. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt nem igazán értem, hogy ha az egyikben van már egy jókora, akkor a másikban miért van már most ott a sok kicsi?? Azokból majd következő hónapban került ki az az egyetlen?? vagy épp hogy előző hónapról maradtak ott?
2013. máj. 8. 17:06
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális! Több tüsző indul érésnek egy ciklus folyamán, de általában csak egy nő meg akkorára hogy meg is repedjen és kiszabaduljon.

Én két hónapja voltam uh-on. A 14. napon 18,5 és egy 14 mm-es tüsző volt az egyik petefészekben, a másikban több 10-12 mm-es és két doki szerint is teljesen normális ez. Meg én is úgy tudtam alapban is hogy ez így működik...

2013. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha ciszta lett volna azt egy ilyen uh-n meg tudta volna különböztetni a doki, ugye? És akkor az is szerepelne a leleten gondolom.
2013. máj. 8. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!