Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphastont hogyan és meddig...

Duphastont hogyan és meddig kell szedni?

Figyelt kérdés

Most van az első ilyen hormon-támogatott hónapom, már kb. 2 éve próbálkozunk, igaz, ebből kb. 8 hónapig, amíg nem állt be a menzeszem, addig nem volt tanácsos. Van már egy 3 éves kislányom, Ő rögtön összejött...tavaly decemberben volt egy vetélésem, pedig már nagyon örültünk, Karácsony után pedig missed ab...:-(

Szóval 3 napja szedem a Duphastont 3X1-et, a doki azt mondta, hogy pénteken teszteljek, akkor leszek a ciklusom 28. napján (30 naposak a ciklusaim) és addig szedjem a Duph.-t amíg meg nem jön. Azt olvastam korábbi válaszokban, hogy e mellett a gyógyszer mellett meg sem fog jönni4 Akkor most mi van?

Kérlek írjátok le, hogy nektek melyik ciklusnapon kell elkezdeni szedni és mikor+összejött e a baba emellett és hanyadik hónapban? Sajnos ezután már az inszemináció vagy a lombik jön, ha nem jön össze pár hónap alatt. (Már nem vagyok 20 éves sem)



2013. máj. 9. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Miért az itteni válaszolókra hallgatsz, miért nem az orvosodra?
2013. máj. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ez a gyógyszer abban segit hogy megmaradjon ha összejött.Prog.pótlás. És ha nem jött össze ennek ellenére is meg fog jönni.. Nem riogatásképp, mert a te helyzeted teljesen más, Én fenyegető vetélés miatt kaptam, (sajnos kisebb adagban,és későn,hisz nem tudtuk hogy ez a gond.) mégis megjött.Szóval ha meg akar jönni megfog.. És valóban hallgass az orvosodra. A te esetedben így kell szedni. Ha legközelebb próbálkozunk nekem is igy fog kelleni szednem.
2013. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

inszemek mellett (6 volt) kaptam a duphastont, megjött, amikor meg kellett, sajnos.

ettől ne félj, és hallgass az orvosra!

2013. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem arról van szó, hogy nem hallgatok az orvosomra, de szerettem volna olyan emberek tanácsát is kikérni, akik szedtek már ilyen gyógyszert. Itt a kérdések 95 %-ra lehetne azt válaszolni, hogy hallgass az orvosodra, a dietetikusodra, a fodrászodra, az autószerelődre...hozzáértő szakemberre. De én olyanoktól szerettem volna választ kapni, akik használják is és hasonló cipőben vannak, voltak.
2013. máj. 9. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!