Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Párom április 20-án belémélvezett. A havim megjott 25-én amikor megkellett. 28-án elmúlt és rá 3 napra fehér folyásom lett, szagtalan. Kb. négy napja eros sárga folyás lett és égeto szúró érzés a végbélnél és wc-zés kozben is. Hányingerem nincs,szédulés néha,végkép nincs étvágyam alig eszem valamit. Nem nogypgyász csinált HCG teszted,újjamból egy csepp vérbol és annyit mondott 8-as nincs gyulladás. Ez kimutatta volna, mondta volna ha terhes lennék ? Tesztet még nem csináltam, mivel nincs sok tunetem. De a hasam nagyon felvan puffadva, 3-4napja figyelem. De ez még csak a harmadik hét lenne. Ennyi ido alatt nem no ennyit a has ugye? Kismamák mit gondoltok? Elso kicsi lenne, ha most ez megmaradt. De kétlem, mivele a mensim is megjott és nagyon erosen megvolt. Hátfájás az van, medencecsontnál is és alhasi fájdalmak is itt-ott. Mit gondoltok ?

2013. máj. 9. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj nőgyógyászhoz, vegyenek kenetet a hüvelyedből és küldjék el tenyésztésre, ugyanis az erős, sárga folyás, égető, szúró érzés nagyon is tünete lehet egy fertőzésnek, ami ha gyulladást is okozott, akkor magyarázná az alhasi fájdalmakat.
2013. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de a terhesség szóba johet? Habár kicsi az esély ha megjott a menstruációm. És tunetek sincsenek. A 3.hétben milyen tunetek szoktak elojonni? Pánikolok is kicsit, mert szeretnénk a babát, de inkább fertozés vagy gomba vagy valami hasonló lehet ezek szerint.
2013. máj. 9. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:

A 3. héten még nincs semmilyen tünet.

Viszont a terhesség és a menzesz nem zárja ki egymást. Vannak, akiknek terhesen is van vérzésük, viszont az a fajta vérzés nem olyan, mint a rendes, kevesebb mind mennyiségre, mind pedig időtartamra.

2013. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább fertőzés lehet mint terhesség. Menj el nődokihoz
2013. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!