Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mesterséges megtermékenyítésné...

Mesterséges megtermékenyítésnél normális hogy nagyon fáj az egyik injekció beadása?

Figyelt kérdés
A barátnőmnem én szoktam beadni és az egyik injekció szétáramlása a testében (miközben nyomom be) eléggé fáj neki. Csípi, majra. Ez másnak is ilyen rossz volt? Soha senkitől nem hallottam.
2013. máj. 9. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik injekció?
2013. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
menopur? :) mert az elég gáz, de én sem hallottam mástól egyébként. szervezetfüggő, de én pl. attól láttam csillagokat
2013. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen érzés volt!Ugyan ezt éreztem,de csak néhány másodpercig.
2013. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pergoveris a második neve.
2013. máj. 9. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Az egyik nekem is nagyon kellemetlen volt, míg a másikat szinte meg sem éreztem. Feszítő, csípő, kellemetlen érzés ez, szerintem normális.

Gondoljatok arra, hogy hamarosan vége lesz, és megéri, mert egy pici babáért csináljátok! :)

2013. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Másra se gondolunk! :)
2013. máj. 9. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
csak akkor csíp és fáj, ha egy vékonyka érbe szúrjátok.
2013. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kétszer szúrtam véletlenül érbe, akkor be is kékült, lilult, mintha megvertek volna. De aza bizonyos injekció minden alkalommal csípett, feszített, nem csak akkor mikor érbe sikerült.
2013. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyetlen egyszer találtam eret, nekem is kék-zöld-fekete lett, a szuri viszont minden alkalommal csípett :)
2013. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nekünk még nem ment érbe mivel egyszer se lett színeődés se semmi. De minden alkalommal fáj-szúr-csíp-mar neki.
2013. máj. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!