Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy ejthetem minél gyorsabban...

Hogy ejthetem minél gyorsabban teherbe a páromat,1 hét alatt lehetséges lenne? És hogyan? Az első szexet, hogy csináljam? Tippeket bármit el fogadok szívesen.

Figyelt kérdés

A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek.

Hülyeségekkel kíméljetek. Köszönöm.



2013. máj. 9. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
szexelj ezerrel
2013. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
jól jön, ha peteérése van.
2013. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy miért akarod teherbe ejteni, ha még nem is szeretkeztetek soha (ha jól értem, akkor te még mással se)?
2013. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valami komolyabb, konkrétabbat gondoltam.
2013. máj. 9. 21:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert terhes akar lenni tőlem, minél előbb.
2013. máj. 9. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Minél jobban akarjátok annál jobban nem fog összejönni mert rágörcsöltök.Nem túl sűrű szex 2-3 naponta mert a spermáknak is újra kell termelődni.
2013. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1 hét alatt nem tud teherbe esni, ez paradoxon. Ha meg is termékenyül a pete, a beágyazódásig nem beszélünk terhességről, az meg min 10 nap. Peteérés körül, a ciklusa középidejében (középső 10 nap) érdemes szexelni, 2 naponta. Ha megvolt az akció, kb 20 percig tegyen a feneke alá párnát, hogy a kissrácok benn maradjanak.

Amúgy fura ez a kérdés. Múlt héten még nem tudtátok hogy babát akartok, most megy 1 héten belül kell?

Az mi, hogy "az első szexet hogyan csináljam?"???

2013. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Van akinek 1 alkalom alatt összejön, van akinek több év alatt, hogy ti melyik csoportban vagytok, azt nem lehet tudni előre.
2013. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

1hét az túl rövid idő szerintem is. Ha konzultáltatok egy orvossal és mindketten egészségesek vagytok, mindkettőtökkel minden rendben van, akkor megpróbálhatjátok a Profertilt. Ez egy spermiumszám-növelő szer, amellyel megnő a teherbeesés esélye. Így hamarabb összejöhet a baba, persze a szükséges vizsgálatok után.

A neten szerintem találsz róla további információkat!

2013. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudni kellene, hogy abban az 1 hétben, amikor össze szeretnétek hozni a babát, van e éppen peteérése.

Ez általában az utolsó menstruáció első napjától számítva 12-14. nap környékén van, ha 28 naposak a ciklusai (de ez nem törvényszerű).

Szuper ovulációs tesztekkel ki lehet mutatni!

Sok sikert nektek!

2013. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!