Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után pár nappal volt...

Peteérés után pár nappal volt egy kis barna folyásom (ami sosem szokott lenni) és azóta görcsölök is folyamatosan . Az utóbbi napokban este ráz a hideg, nehezen tudok elaludni.4 nap van még a nemvártig. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát a kerdesedre nem nagyon tudok valaszolni,mert nekem is ezek a tuneteim vannak,csak engem nem este hanem delutan raz a hideg.Holnapra nem varom.Remenykedek hátha baba.Csinaltam tesztet es negativ.Szoritok neked is es majd ird meg hogy mi tortent.
2009. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sajnálom , hogy negatív, de ha holnap kéne megjönnie akkor még van remény :)én addig nem is tesztelek amíg nem marad ki, szóval várok hétfőig, ha esetleg nem jönne meg akkor veszek egy tesztet. mióta próbálkoztok?
2009. szept. 30. 16:05
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

ez nagyon vicces! Olyan mintha ezeket én írtam volna. Pont ugyan ez van velem is!

Nekem is pé után vot 2 napig rózsaszínes nyák, görcsök, utánna 3 napig barna folyás. Néha beleszúr a méhembe, este és reggel ráz a hideg. És pont hétfőre NEM VÁROM én is!

Na mit szólsz ehhez a hasonlósághoz?!

2009. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nah akkor majd írd meg mi lett , kíváncsi vagyok :D
2009. szept. 30. 18:09
 5/13 anonim ***** válasza:
OK, megírom. De te is!
2009. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia Én ugyanigy vagyok,kedden volt ovuláció, előtte szombaton, hétfőn voltun együtt, kedd-szerda folyamatossan fájt a hasam, van egy kis barna folyás,bár még csak most hagytam abba a tabit, de az orvos szerint ilyenkor nagyobb az esély a hormonok felborulása miatt, hát majd meglátjuk

Nektek szorítok!

2009. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
majd írd meg te is mi lett! én most valahogy úgy érzem hogy meg fog jönni, de majd kiderül. az a baj hogy a mensi előtti tünetek is olyanok mint a babás tünetek, szóval amíg nem marad ki addig nem is akarom beleélni magam. Bár meg kell hagyni hidegrázásom eddig sosem volt mensi előtt, na meg az étvágyam is hatalmas ami szintén nem volt eddig jellemző..de jövőhéten kiderül és megírom mi a helyzet. :)
2009. okt. 1. 13:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok.Sajna ma megjott:((((
2009. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolsó: sajnálom, hogy megjött, de ne csüggedj! valahogy én is úgy érzem hogy meg fog jönni, de majd jövőhéten kiderül
2009. okt. 2. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:

17:46-os vagyok

Nekem sajnos megjött a mensim vasárnap!

Nem baj, majd a követező nem fog megjönni!

Nálad mi újság?

2009. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!