Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves Lombikosok, kismamák,...

Kedves Lombikosok, kismamák, az enyhe hasi fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán volt a beültetésem, 5 napos embriót kaptunk vissza, nagyon szépet, mindenki nagyon bizakodó volt. Eddig minden ok, kisebb hasi "érzéseim" voltak. Ma kezdtem dolgozni, és kicsit fáj a hasam. Olyan enyhe meg fog jönni érzés. Ez jelent valamit? Ennek ellenére lehet minden ok? Amúgy elég hasfájós típus vagyok.

2013. máj. 13. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

én ugyan nem lombikos vagyok, de nekem az első pár hétben rendszeresen görcsölt a hasam, most meg mindenfelé húzódik, fáj...szerintem teljesen normális!:)


16 h ikres km

2013. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát két dolgot jelenthet: vagy megjön, vagy sikerült. Remélem, ez utóbbi :))


Az elsőnél nálam azt jelentette, hogy nem sikerült, a másodiknál meg azt, hogy igen.

2013. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen én is nagyon remélem, hogy ez a rendben van dolog. :)

Nekem elzáródás miatt lett lombik, és az a baj, hogy normál ciklusnál is éreztem már ilyet. De hivatalosan ez az első alkalom, hogy megtermékenyülés volt...

Most elmúlt, nagyon remélem még kapaszkodik az apróság!!!

2013. máj. 13. 14:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma van a 10. napom. A doki azt mondta, hogy ma már tesztelhetek. És egyből pozitív lett :) Vérvétel kedden. Ez ugye nem az Utrogestan miatt van?? Szerintetek örülhetek??
2013. máj. 18. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
utro miatt nem lesz pozi :) szerintem magadban, halkan, örülj egyet, aztán ha a doki is megerősíti :)
2013. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gratulálok, és ahogyan már az előző válaszoló is írta az utro miatt nem lesz pozitív! :)
2013. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj ez nagyon biztató :) Köszönöm!
2013. máj. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!