Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tünetek mikre utalhatnak?!

Ezek a tünetek mikre utalhatnak?!

Figyelt kérdés
Több mint 1 hete együtt voltam a barátommal, védekeztünk óvszerrel, de kiszakadt. Nem ment el, de elég sokáig tartott az együttlétünk. Ez a mensturációm előtt pár nappal történt.Utána meg is jött rendes időben, bár egészen máshogy,mint ahogy szokott.Folyásom is van,a vérzés is fura, mellé állandóan fájdogál a hasam.(pedig nem szokott) A mensim elmúlt, azóta reggelente folyamatosan korán felkelek, vizelési ingerek miatt (ami egésznap van), ami eléggé csíp, sőt szinte (most ez hülyén hangzik) de orgazmus közeli élmény. ma reggel hánytam és a derekam is sajog az is kb mától. máőr mindennaposság kezdenek válni ezek a dolgok. szerintetek mi lehet ez? nőgyógyászhoz egyeztettem már időpontot, de mire fogadnak...

#terhesség.szex.fertőzés.
2013. máj. 14. 23:22
 1/1 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem ez egy csúnya fertőzésnek tűnik. Amíg nem jutsz el dokihoz, próbáld meg a kamillás ülőfürdőt, hátha segít egy kicsit.

2013. máj. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!