Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A "reggeli rosszullét" jelentk...

A "reggeli rosszullét" jelentkezhet este is? Mert pár napja én este vagyok nagyon rosszul, émelygek hányingerem van.2 nap múlva kellene megjönnie. Emelett haspuffadás, nagy étvágy, hidegrázás, és már egy hete mindjárt megjön érzés. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát.. nem tudom, de a hányinger általában a terhesség 6-8. hetétől szokott kezdődni, nem a mensi előtt... De szívből kívánom, hogy baba legyen a dologban! :)
2009. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már akkor végighánytam az éjszakát,mikor a tesztem még negatív volt,és nekem is este kezdődött. Mindenkinek más,nagyon szorítok,hogy baba legyen! Utána 20 hétig végig ájuldoztam meg hánytam,de megérte!!! Holnap lesz fél éves a lányom!
2009. okt. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is este voltak a rosszullétes időszakok. Remélem baba lesz nálad :)
2009. okt. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Egyébként én reggel és este is hánytam (nemcsak hányingerem volt), de nálam csak a 8. héttől jelentkeztek ezek a tünetek.
2009. okt. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hányinger és a hányás legtöbbször a 6-7. hét körül jelentkezik. Nekem amikor baba került a pocakba, akkor a hasam nem fájt egy héttel előtte, mint máskor, hanem csak 1-2 nappal előtte. Szívből kívánom, hogy baba legyen!
2009. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!