Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt vagyok pár...

Menzesz előtt vagyok pár nappal, és babát szeretnénk, rajta is vagyunk a dolgon. És ugyanazok a tüneteim mint máskor a menstruáció előtt ( mellfeszülés, alhasi fájdalom ) Vagy ezek akár a terhesség tünetei is lehetnek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetnek.
2013. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb nőnek a legeleső tünetek megegyeznek a pre mens tünetekkel. Csak aztán nem jön meg. Szóval igen lehet.
2013. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reménykedem, bár ez még az első hónapunk a próbálkozás szempontjából. Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 16. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen lehetnek. Meg nem is. Nekem nemvart elott egy hettel kezdodtek a tunetek es meg voltam gyozodve, hogy meg is fog jonni. Tiz percenkent jartam ki, hogy "na most jott meg". De vegul megsem.

Nekunk elso honapban osszejott, szoval sok szerencset!

Ne tesztelj nemvart elott, mert az meg negativ lehet es az majd lelomboz. Majd mindenkeppen ird meg, hogy mi lett az eredmeny :) 12+3 hkm

2013. máj. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanigy vagyok en is, es mi is egy honapja probalkozunk, de én csinaltsm tesztet, negativ.... de remenykedek
2013. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!