Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális tesztet...

Clearblue digitális tesztet szétszedve, a benne lévő tesztcsíkokon nincs vonal?

Figyelt kérdés

Ma kíváncsiságból elvégeztem egy ilyen digitális tesztet, mivel tegnap délután egy nagyon-nagyon halvány + csíkom volt a sima változatán. Az eredmény negatív lett. Mivel olvastam, hogy szét lehet, és kell szedni az elem miatt, nekiestem, és amúgy is kíváncsi voltam, mi van belül.:) Úgy tudtam, ez is megjelenő csíkok alapján mutatja, hogy van-e terhesség, de a benne lévő két tesztcsík teljesen üres volt, csak az egyik elejében látszott egy összefüggő paca, csík vagy csíkok sehol.

Ennek így kell lennie vagy rossz volt a teszt? Aki megnézte már ezt a fajta tesztet belülről, mit látott a tesztcsíkokon, akár negatív, akár pozitív esetén? Köszönom a válaszokat előre is!:)



2013. máj. 17. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:

A simákra szokták mondani, hogy lehet szedni mert akkor jobban látni a csíkokat, de a digitálisról én nem hallottam még! :S


Nem láttam még belülről ilyet!

2013. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szét lehet szedni. Ezen a linken mutatják, hogy néz ki belül, két tesztcsík van. Azt nem tudom, ez pozitív vagy negatív-e a képen, de ha negatív, akkor is kéne lenni csíknak elvileg. Nekem semmilyen csík nem jelent ott meg, totál fehér maradt mind a kettő. Lehet, kidobtam 2000 forintot, vagy nem tudom.
2013. máj. 17. 16:19
 3/9 A kérdező kommentje:

Jah, link lemaradt:


[link]

2013. máj. 17. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:

késik már? Ha igen vegyél egy sima x-epil mártogatós tesztet (5-600 ft és 2 db van benne, én soha nem csalódtam benne)!


1. vagyok

2013. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Napokban kell nem megjönnie, ezért is csigázott fel a tegnapi sima clearblue nagyon halvány + csíkja... Olyat akartam venni ma is, de nem volt, csak a digi, de ez szerintem nem működött, ahogy utánaolvastam.
2013. máj. 17. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem pozi lett ez a teszt, és szétszedtem az elem miatt. Ket tesztcsík volt benne, az egyiken egy vonal volt,csak a kontroll csík, a másikon két egyértelmű csík. Nekem azt jelezte 1-2 hetes terhesség, akkor voltam 5 hetes, szóval nekem a valósagot mutatta..:-)

2013. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem semmit sem mutatott, nem volt kontroll csík, ezért gondolom, hogy valószínűleg nem volt jó. Elvileg negatívnál is kéne lennie kontroll csíknak, de hómező volt. Kár, hogy nincs ilyenkor jótállás.:D

Jaj, és persze gratulálok!:)

2013. máj. 17. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, igaz már régen volt de hátha még látod, nekem is ugyan így van ahogy le írtad mind 2 csik hó mező, te terhes voltál ekkor? Vagy mi történt? :)
2015. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Függetlenül attól, hogy hibás volt-e a teszt, sajnos nem voltam terhes.

2015. ápr. 29. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!