Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet ez? Ugy gondoltam...

Mitol lehet ez? Ugy gondoltam hogy az elozo menszim elott teherbe estem mert azota mar vagy 5 het telt el es kb.2 hete terhessegre utal jeleim vannak:fej fajas, derek fajas, hanyinger....

Figyelt kérdés
Penteken nem kellene megjonne viszont most du. pisiles utan halvany rozsaszines volt a papir.Sose szokott megjonni hamarabb.Olyan 28-30 napra szokott megjonni.Most miert jon meg 3 nappal hamarabb?Maskor meg elotte 1-2 napig barnazok most semmi ilyen!!!Lehet baba?
2008. jún. 17. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj reggel tesztet.
2008. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne legyél szomorú, de nekem a barna az van hogy rózsaszín. És akkor meg pont időben vagy... :-( szorítok hogy nálad másképp legyen!
2008. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is rózsaszín,vagy néha barna szokott lenni mensi előtt 2-3 nappal.szerintem meg fog jönni.:-(

de azért tesztelj egyet,hátha!már ki kell akkor mutatnia.

2008. jún. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!