Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy 6nappal...

Lehetséges hogy 6nappal korábba volt peteérésem? Csak jövőhéten (8-án) kellett volna legyen, és az ovuteszt +-at mutatott. VAGY A TESZT CSALT?

Figyelt kérdés
Hát már nem tudom mi van ilyenkor...Volt /van közületek akinek hamarabb volt pé-se és teherbe is esett?Olyan jó lenne ha sokan válaszolnátok,mert nagy a bizonytalanság nálam.Nődokim csak pár nap múlva lesz elérhető!Utólag meg tudja mondani,h történt-e pé,ill.tüszőrepi?A tüszőrepit csak pé-kor lehet beadni,vagy utólag is?Köszi mindenkinek!
2009. okt. 2. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom ezeket a számolgatásokat, mert nekünk számolgatás nélkül,"magától"(-: összejött, igaz, elég fura időpontban.

Április 9-én volt az utolsó mensim, elméletileg 24-25. -e környékén kellett volna peteérésnek lennie. május 9-én nem jött meg, teszteltem többször is 15-ig, de negatív lett. 16-án elmentem dokihoz, mert idegesített, hogy még mindig nincs semmi. Azt mondta, hogy ő nem érez babát. Valószínűleg az esküvő (ápr. végén volt)meg a munkahelyi dolgok (könyvelő vagyok, május 31-e a lagnagyobb melóval járó határidő)miatt késik. Nem is teszteltem utána, úgy voltam vele, hogy majd megjön, ha akar.(meg nem akartam nászút előtt elrontani a hangulatunkat még egy negatív teszttel, előtte már volt egy pár) Nem éreztem másként magam, nem voltam rosszul Júl. 3-án elmentünk nászútra, vittem magammal egy csomó tampont, meg mindent, mert biztos voltam benne, hogy ott megjön. Nem jött meg. 2 hétig voltunk, alig bírtam enni, nem bírtam a szagokat, émelyegtem néha stb. Az már gyanús volt, de azt hittük, hogy pici még a baba. hazajöttünk, másnap teszt: +, doki, azt mondta 8 hetes a baba. Köszi!!!

Kiderült utána a méretek alapján, hogy május 4-5 körül fogant (tehát a várható mensim előtt 4 nappal-ennyit a számolgatásról)ezért nem érzett semmit a doki, bár az még mindig nem világos, hogy a tesztek május 15-ig miért nem mutattak semmit. Ennyi! Ez a mi sztorink. Csak azért írtam le, mert úgy látszik semmi nem megbízható ilyen téren. Sem a számolás, sem a tesztek, pedig már a legérzékenyebbet is bevetettük.

Fel a fejjel, összejön, csak nem szabad mindig ezzel foglalkozni, meg parázni.

24 hetes kismami

2009. okt. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszodat,és gratulálok a babátokhoz!!!Olyan jó neked!

Talán nke is így sikerül majd teherbe esnem,hogy eggyütt voltam a párommal mensi utáni napokon,és így esek teherbe,mert hamarabb lesz pém.Ki tudja?De azért örülök annak h megcsináltam az ovutsztet.Tegnap a hőm 36,7 volt,ma már 2 tizefokal alacsonyabb lett.

Aki tud ,kérem még válaszoljon!Köszönöm!

2009. okt. 3. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
ha az ovu teszt pozitív akkor 2-3 nappal utána van tüszőrepedés. a ciklusod rendben volt a múlt hónapban? estleg az miatt lehet eltérés.
2009. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A ciklusom a múlt hónapban időre jött,29 napos volt mint szokott.De miért lett korábban pém?Mi befolyásolja?Ha 1-én volt 2 csíkos a teszt,akkor gondolom vasárnapra reped meg a tüsző?Honnan tudni h megrepedt a tüsző?A másnapi reggeli hőből?Ha tegnap eggyütt voltunk,akkor ma is legyünk eggyütt,vagy elég holnap hajnalban is?

Ne harizzatok a sok hülye kérdésemért,dehát ezen ne múljn már...Nagyon köszi mindenkinek a megértést velem kapcsolatban!!!

2009. okt. 3. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!