Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó helyre húzta a...

Szerintetek jó helyre húzta a ciklus a vonalat? Hogy állunk mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 3. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 15. ciklusnapon volt peteérésed. Nekem sem jól húzta be a program. A görbéről könnyebb leolvasni. Sok sikert :)
2009. okt. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsánat , hogy nem válaszolok, de lenne egy észrevételem: a ciklus napjaidnál minden beállítás rendeben, mert 75 naposnak látszik.
2009. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért látszik 74 naposnak mert az előző honapban nem vezettem de átlagosan 34-35 naposak szoktak lenni
2009. okt. 3. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 15. napon volt a péd, de mivel ovuláció után nem emelkedik a hőd jelentősebben, úgy gondolom, hogy progeszteron-hiányod lehet. Ha babát akarsz vagy esetleg vársz, akkor hormonvizsgálatot kellene kérned és szükség esetén gyógyszeert vagy természetes úton (pl. palástfű tea vagy barátcserje kapszula több hónapon át fogyasztva) pótolnod a hiányt, mert így nem fogsz teherbe esni vagy nem fogod tudni megtartani a babádat.
2009. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!