Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafafarkfű teát ma is...

Cickafafarkfű teát ma is elkezdhetnek inni? Ma már a ciklusom ötödik napján vagyok.

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2013. máj. 21. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az ötödik napon kezdtem el inni, mert ahogy utána olvastam sok helyen azt írták nem gond, viszont én nem csak cickafark teát iszom magában, hanem körömvirág+kamilla+citromfű+cickafark egyenlő arányban elkeverve az ovu napjáig, utána utána ugyan ez a hármas kombó csak palástfűvel keverve. Egy természetgyógyász oldalon találtam, ahol "fogamzás teakeveréknek" írták. Remélem beválik :-)

2013. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

És most (ebben a hónapban) próbálkozol először ezzel a teakeverékkel? Szóval akkor még nem tudod, hogy sikeres-e? És amúgy mióta próbálkoztok?

Szerinted én hogy csináljam: a ciklusaim kb. 28 naposak, de nem vagyok biztos benne, hogy a félidőben van az ovuláció. Mégis kezdjem el a palástfüvet a 14. napon, vagy inkább tartsak pár nap szünetet köztük?

Köszi!

2013. máj. 21. 15:21
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja, bocs, láttam azt írtad, hogy "remélem beválik".

Drukkolok Neked! Mióta próbálkoztok? Más módszereket is bevetsz?

Én semmit. Csak most gondoltam, megpróbálom a teát, mert régen sokat ittam csak úgy. Mert furcsa módon szerettem az ízét a cickafarkfűnek. Most viszont kistestvért szeretnénk, és már néhány hónapja próbálkozunk.

2013. máj. 21. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem el inni a teát. Remélem nekem is és neked is beválik. Én is kicsit tanácstalan vagyok mert kicsit hosszúak a ciklusaim és én sosem tudom igazán mikor van peteérésem de mindig későn. Most majd nagyon figyelni fogom. Drukkolok mindenkinek.

Ja és én is az 5. napon kezdtem el inni.

2013. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi már egy éve próbálkozunk sikertelenül sajnos. Nekünk "ő" az első lenne. Most tartok ott hogy még ezt a hónapot megvárom a teakeverékkel max. a következőt és ha semmi változás, akkor irány a doki. Nekem is átlagban 28 naposak a ciklusaim, mondjuk n meg is érzem az ovut. Úgyhogy nagyjából be tudom lőni. Ha te nem vagy biztos benne, akkor szerintem várj egy napot, bár nem hiszem, hogy nagyon rosszat csinálnál vele ha elkezded inni a 15. napon, mert ugye a nagykönyv szerint a 14. napon van az ovuláció. Az első baba nektek, hogy sikerült? Mármint milyen hamar?

2013. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és azt írják, hogy a cickafark szépen be is állítja a ciklust az átlag 28 napra, nekem a kolléganőmnek is elég rendszertelen volt a ciklusa és neki is szépen helyre jött tőle :-)
2013. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az első gyerekünk elsőre összejött, amikor nem védekeztünk. Most december óta próbálkozunk, a múlt hónap pedig kimaradt utazás miatt.
2013. máj. 21. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!