Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Múlt hónapban abbahagytam a fogamzásgátló szedését (mistral)! Május 5.-én még megjött , de semmi fájdalom. Nem teszteltem! Gondoltam majd az első kimaradott vérzés után. Viszont most 17-én pénteken este felé, szex után észrevettük, hogy valami barnás cucc jött ki belőlem! Ha nem látjuk a színét akkor észre sem veszem! Utána elmentem pisilni és a wc papíron is ott volt 1-2 csepp. Gondoltam nem teszek tapmpont, inkább egy tisztasági betétet így többször rá tudok nézni, hogy folyik -e több s, hogy milyen színe van! De alig jött egy pici ... és barna volt! Másnap délutáni szex után pedig én voltam felül, s mikor leszálltam, a péniszről elég sűrű tejszerű váladék vagy nem tudom micsoda folyt lefelé! Teszem hozzá, hogy nekem sosem volt barna folyásom! Sem tejszerű! Hasonló állaga van, mint a spermának, de mintha világosabb lenne . Semmi szaga sincs! Tegnap , vagyis 20-án estére , ismét egy kis fehér, sűrűbb, tejszerű folyás. Eddig mindig napra pontosan megjött! Gyógyszer után is, előtte is, és most is! Június 2.-án jönne meg! Mondjuk egyáltalán nem várjuk... :) Szerintetek lehetek már babócás? :) Ehhez a boldog élethez más már nem hiányzik , csak egy picuri! :) Én 22 vagyok, a párom 27 ! Sokak hőzöngenek, hogy korai még, de már jó ideje tudjuk, hogy eljött az idő! :) Bocsi, kicsit hosszú lett! Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. máj. 21. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
június 2-án tesztelj, amikor megjönne. előbb felesleges pénzkidobás.
2013. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Csak nehéz addig kibírni! :)
2013. máj. 21. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!