Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez nagyon halvány?...

Szerintetek ez nagyon halvány? Érvényes?

Figyelt kérdés
Lassan 1eve probalkozunk pont ez a honap volt olyan, hogy "direkt"nem pe napjan voltunk egyutt, hanem elotte 2nappal. Holnapra nem varom. Eddig gorcsosen szerettuk volna, de ez a honap tele volt stresszel es persze egy szombati szulinapi bulival. Szombaton csinaltam tesztet negativ lett, de mint irtam tenyleg hagytuk ezt a honapot ezek miatt, ma a tudatalattimbol jott h kellene csinalni meg egy tesztet(2dbos lily) es ez lett belole : [link] Vajon? Szombaton ittam 2pohar pezsgot arthat a babanak, ha valoban van? Tenyleg ennyit szamit a nem ra gorcsoles?
2013. máj. 21. 12:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
En ezt negativnak latom :-( a dokim ugy nezte meg h a lampa ele tartotta! probald meg ugy lefenykepezni
2013. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Van ott valami.

De annyira halvány, hogy nem lehet eldönteni, szellemcsíkos, vagy pozi.

Próbáld újra holnap.


Amúgy nekünk pont 1 év után jött össze abban a hónapban mikor belefáradtam a várakozásba és úgy voltam vele, hogy egye a fene, akkor majd jön amikor ő akar.

2013. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Remélem összejön neked, drukkolok! Holnap nézd meg újra, vagy késő délután.

A pezsgő nem árt ne aggódj.

2013. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Sztem. pozitiv, az enyém is ilyen volt és most az ölembben szuszog a 3 hósom :)
2013. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Holnap kiderul h meg jon e :) sosem kesik, ha meg se akarna megjonni tesztelek. Van mar egy 5eves gyerkoc O elsore sikerult, masodik varat magara :) az elmult egy evben annyi tesztet elhasznaltam es mindig jott a csalodas. Most meg igy alltunk hozza, erdekes a szervezet :) kicsit most elkezdtem izgulni.. Jajjj de nem jo ez a bizonytalansag :( koszonom a drukkokat :)
2013. máj. 21. 12:47
 6/26 petera6 ***** válasza:

Én látok rajta halvány második csíkot! A pezsgőtől nem lesz semmi baj, ne aggódj.


Drukkolok, és azért gratulálok is.

2013. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 2 gyerekem ilyen halvány csíknak indult! Remélem Nálad is így alakul!


Írj mindenképpen!

2013. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha nem időn túl lett a csík akkor bizony ez pozitív :)
2013. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
én látom,halkan gratulálok.Holnap is csinálj egyet.
2013. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ott lesz az csak pár nap múlva ismételj. Drukkolok.
2013. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!