Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy valakinek...

Előfordulhat, hogy valakinek teljesen normális erősségű menstruációja legyen és mégis terhes legyen? Tovább.

Figyelt kérdés
Kb. 2,5 hónapja voltunk együtt a párommal (elutazott), azóta már volt kétszer menzeszem. Nem régóta olyan tartós erős szédülés jött rám, ami valahonnan ismerős volt. Most ugrott be, hogy az első terhességemből volt ismerős.... Lehetséges lenne?
2013. máj. 21. 16:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a menzeszem szabálytalan volt időre nézve, erősségét tekintve viszont normális.
2013. máj. 21. 16:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, de miért nem tesztelsz? Most menj patikába, aztán hajrá! Addig úgyis csak találgatás! Sok sikert!
2013. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hiszen volt már pár példa, hogy a kismama hónapokig menstruált, és fel se tűnt neki a terhesség. Vegyél egy tesztet, javaslom, az x-epilt (olcsó is, megbízható is), és dobd bele magad. :) Ha negatív, azért még egy találkát összehozhatsz a nőgyógyászoddal, biztos, ami biztos.


Csak a legjobbakat! :)

2013. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Azért is lehet negatív, mert egy bizonyos idő után a Hcg csökkenni kezd a szervezetben. De hogy mikortól, azt sajna, nem tudom.

2013. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyenlőre csak azért nem vettem tesztet, mert tök hihetetlennek tűnik számomra, tényleg. Normális erősségű volt a vérzésem......... nem gyengébb. Azt hiszem holnap reggel mégis elmegyek patikába... Mert itt van már megint ez a meg fog jönni érzés. Na meg hánytam is. Komolyan mondom, ha nem menstruélnék, kerek perec rámondanám, hogy terhes vagyok. De így.... Most komolyan??!
2013. máj. 21. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem babás vagy. Majd írd meg!
2013. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!