Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól számolom? Múlt hónapban...

Jól számolom? Múlt hónapban 21-én kezdtem barnázni 24-én megjött rendesen.

Figyelt kérdés
Voltam dokinál a barnázás miatt mondta ne aggódjak hisz elöször fordult elő. Mindent rendben talált 13-án. Mindig 28napos a ciklusom igy ma kellett volna megjönnie ugye? Mert olvastam a barnázást nem kell számolni hozzá. Semmi mensis tünetem nincs, természetesen probálkozunk, de ez a hónap elég gyér volt a sűrű elfoglaltságok miatt.Előre is köszönöm a válaszokat ;)
2013. máj. 22. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ma vagy a 28. napon. De a barna miatt összezavarodhatott kicsit a ciklusod, még bármikor megjöhet, lehet csúszik pár napot.
2013. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, de még mindig rejtély, hogy az mitől volt. 8-án volt ovum 6-án voltunk együtt. Várok pár napot :) furi lenne, ha most sikerült volna. Ez a hónap nem a görcsölésről szólt :) sőt a 8-án inkább az alvást választottam :)
2013. máj. 22. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!