Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Párommal 18-án voltunk együtt nem védekeztünk, de nem belém élvezett el. 20-án kellett volna megjönnie, de még mindig nem jött meg...

szerintetek mennyi az esély hogy terhes vagyok? Mikor érdemes tesztet csinálni?



2013. máj. 22. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ha nem benned élvezett el,akkor kevés az esély
2013. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
2013. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát, mi ezt, hogy te terhes vagy-e, nem fogjuk tudni megmondani.

De mondjuk, ha veszel egy terhességi tesztet vagy elmész orvoshoz, akkor ott biztosan meg fogják mondani.

Nyilván, ha elég érett vagy a szexhez, akkor tudnod kell, hogy mi kell a teherbeeséshez és milyen együttlétnek milyen következményei lehetnek. Tehát ha megszakítottátok a dolgot, akkor van esély, csak sokkal kisebb, mint ha beléd élvezett volna. De az esély a terhességre csak és kizárólag ott nulla, ahol nem érintkeznek egymással a felek szexuálisan.:)

2013. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok és most már nyugodtan tesztelhetsz!
2013. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de már ilyenkor is kimutatja? Pár nap elteltével?
2013. máj. 22. 11:01
 6/13 anonim ***** válasza:

én kétlem hogy teszteli kéne.

korai még.meg kell várni a következő vérzést,

vagy legalábbis pár napot még a tesztelésig.

mikor volt meg előtte a vérzésed?

áprilisban mikor,?hány naposak a ciklusaid?

2013. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

4 napot késett a vérzésem, mikor a fiammal voltam terhes. Tehát 4 napos késéssel, délutáni pisiből csinált teszttel erős pozitívat teszteltem!

Nyugodtan tesztelhetsz! A nagyon érzékeny tesztek már akár azelőtt is kimutatják, hogy egyáltalán meg kellene, hogy jöjjön a vérzés, a többi teszt pedig már a késés napján vagy a késés utáni napokban már mutathat biztos eredményt.

2013. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
április 22-én jött meg általában pontosan jön meg vagy esetleg 1-1 napot késik..bár ebben a hónapban sok vizsgám is volt, talán a stressz is közrejátszik most..
2013. máj. 22. 11:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként stressz is kiválthatja a csúszást, de a terhesség esélye is megvan és mindaddig amíg nem az aktus elejétől védekeztek megfelelő módon, addig mindig ott lesz. Amúgy is ott van, csak azért az mégsem olyan, mintha tudom, hogy azért el van bohóckodva néhány perc nem védekezés erejéig a dolog.
2013. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
lehet,hogy a stressztől késik, de nekem már nemvárt előtti napon kimutatta a teszt.
2013. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!