Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első inszemináció menete?

Első inszemináció menete?

Figyelt kérdés

Fájdalmas?

Hány % hogy sikeres lesz?

Ki készül az első inszeminációjára?



2013. máj. 23. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel!!! Mi is erre készülünk és félek kicsit!
2013. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájdalmas.Nekem volt peteérésem,így nem kellett plussz hormon.Uh-val követik hogyan érnek a tüszők.Ovu teszteket is kell csinálni,hogy pontosítsák az ovulációt.Ezt egy tüszőrepsztő szurival segítik elő.Ezután kell menni apának is leadni az anyagot,ezt előkészítik,és feljuttatják a helyére. Innentől kezdve várakozás,utrogestan használata mellet. Sokaknak előbb utóbb összejött ezzel a módszerrel,nekem mind a 6 sikertelen volt. Utána az első lombikunk volt nyerő,egyből trikrek.
2013. máj. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok az utolsónak!

3 baba? Nem volt semmi gond terhesség alatt?

Kisfiúk vagy kislányok?

:)

2013. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok,köszi! Két kislány és egy kisfiú. Semmi probléma nem volt a terhességemmel,de valami okból,ami nem derült ki,29.héten elfolyt az egyik kislány vize,majd nemsokára a tesóké is.Egyből császár.Jöttek az aggódások,csomó koraszülött problémával... Hát nem volt egyszerű,ma sem az...

Januárban múltak 3 évesek,és a Pető oviba járnak.Az egyik kislány még nem tud járni sem,jelentős lemaradása van,a tesóknál minimális.Nagyon jó szakemberek foglalkoznak velük,és reméljük idővel mindhárman együtt szaladgálnak majd!

A lényeg,hogy nagyon boldoggá teszik életünket. :-)

2013. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információkat :)Én jövőhéten szerdán megyek Uh ,megnézi az orvosom mit segített a clostilbegyt meg a bromocriptin ,már nagyon várom .3 éve szeretnénk babát :)
2013. máj. 24. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én válaszoltam egyedül a konkrét inszemes kérdésedre, hogy mennyibe kerül.

Ott már írtam, hogy szívesen cserélnék tapasztalatokat, ugyanaz az orvosunk.

Mi volt uh-n? :-) I.

2013. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!