Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, h baba? Tesztet csak...

Lehet, h baba? Tesztet csak hétfőn akarok venni, igazából csak arra volnék kíváncsi, volt-e valakinek hasonló tapasztalata és mi lett belőle!

Figyelt kérdés
PCO-s vagyok,de az utolsó 4 hónapba beállt a menzeszem 25-28 napra.Most a 33. napon vagyok,már 4 napja nagyon fájnak a melleim,és kb egy hete szurkáló érzésem volt hol a méhemben,hol a petefészkemben.
2013. máj. 24. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is szúr a hasam alja a melltartót meg nem bírom elviselni,mondjuk nekem benne van a pakliban a baba,bár most nem lenne alkalmas de majd megírom mi lett,jövő hét utáni hétfőn tesztelek:)
2013. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!