Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikorra várható a peteérésem?...

Mikorra várható a peteérésem? Május 19. -én jött meg, de már 18-án volt kevéske rózsaszínes váladék, a ciklusom most 27 napos volt.

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha pontosak a ciklusaid akkor 31-1. a legvalószinűbb :) nekem is kb úgy lesz, vagy előtte egy nappal, de ehhez tudni kell,hogy mennyire pontos a ciklusod,mert az enyém mindig 28 napos :)
2013. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan 26-29 napokra szokott megjönni. De ez szerintem még normális kategóriába sorolható.
2013. máj. 24. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
perszehogy normális :) szerintem 2-3 naponta legyetek együtt így könnyebb elcsípni a peteérést :) mi is így csináljuk,remélem sikerül,igaz nekünk ez az 1 hónapunk :) nektek?
2013. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekünk ez lesz a második, az elsőben 8 alkalmat hagytunk csak ki és mégsem sikerült :(
2013. máj. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!