Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a peteérésem után 14...

Ha a peteérésem után 14 nappal nem jön meg a mensesem, akkor mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Biztosan volt pé-m, volt nyákom, hasszurka, majd le szakadt a derekam! De meg kellett volna jönnie. (terhes tuti nem vagyok) Ez mire utalhat? Vagy nem mindenkinek 14 nap a luteális rész? IR-es és Pm alulműködéses vagyok!
2013. máj. 25. 10:07
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a ciklus-diagrammom, bár nem teljes, mert eltört a hőmérő és most már 2 napja másikkal mérem, de ezt az eredménynél be is jelöltem, hogy ne vegye figyelembe. És szerintem nem jól húzta be az ovu-t, mert én 11-re gondolnám!

2013. máj. 25. 10:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleve nem kötelező a 14 nap. Van akinek több van akinek kevesebb. Mivel vannak hormonális problémáid igy végképp nem biztos hogy akkor jön meg. Én is PCOS vagyok még ah időben van is peteérésem sajnos akkor sem jön meg időben és teherbe sem esek:( De most nagyon bizok az aviva tornában. Remélem hamatrosan sikerül. Ir kezelve van?
2013. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja szedek 3*1 500mg meforalt (előtte 2*1-et szedtem)és 1,5 hónapja szedek letrox 50-et. Túl hamar várom a sikert?
2013. máj. 25. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha súlyos az Ir akkor akár egy év is lehet mire lemegy a normális szintre sz inzulin!
2013. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!