Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom, hogy elkezdhetem...

Honnan tudom, hogy elkezdhetem a palástfű teát inni?

Figyelt kérdés

A hőmérőzés nálam nem jött be,mert 16 hós a kisfiam és szopizik,ráadásul valamikor éjjel felkel kajcsizni.

Minden nap megmérem a hőmet(ennek ellenére)de menszi után is 36,7volt.Amúgy (szülés előtt)az alaphőmérsékletem 36,3 szokott lenni!Ja,és persze kistesót szeretnénk,ezért iszom a teákat,jelenleg cickafarkot iszom!A ciklusom 32-33 napos!


2009. okt. 5. 07:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A menzesz előtti 14-16. napon van a peteérés, utána kell inni a palástfű teát (tehát neked kb a 18-19. naptól). Esetleg a méhnyaknyák és a méhszáj vizsgálatával is észreveheted, mikor van péd. Itt van több infó: babatervezok.otthona.net
2009. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!