Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni attól, ha...

Teherbe lehet esni attól, ha a férfi véletlenül forditva próbálja meg felhúzni az óvszert, majd megforditsa? Mennyi az esélye igy a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
0% kb.. Persze, vannak csodak.. Vagyis apro kis "g**ik"amik furgek es gyors bekusznak :)))) na de tenyleg nem sok ra az esely.. H megnyugodj 14nap mulva csinalj egy tesztet ;)
2013. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már késik a menzeszem.Ma vagyok a 35-ik napon.Igaz,most hagytam abba a szoptatást,utána csak 1x jött meg.Akkor biztos csak a hormonok játszanak velem.Kis tininek érzem magam,hogy ilyet kérdezek...
2013. máj. 26. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megforditsa?????
2013. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam h tini lennel :) ma vicces kedvem van, meg mar annyi mindent olvastam h sokaknak h sikerult teherbe esni.. Szopi alatt en is mindig azt hittem jon az ujabb gyerkoc, de szerencsere csak a hormonok voltak :) igy 4ev utan mar johet a kisteso :) Sztem ne aggodj :)
2013. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az óvszer rendes felhelyezésével sem nyúlt 100%-os védelmet, kedves első válaszoló.

Az arány szinte ugyan az, mint rendesen felhelyezettel, hogyha nem nyúlt annyira ki, hogy ne tapadjon rendesen, még kicsit (tizedszázalékokkal) magasabb is lehet, hiszek az óvszer rendeltetésszerű belsejében több spermicid (spermaölő) anyag van, mint a rendeltetésszerű külsején. De ez a szám elenyésző.

Ha teherbe estél, nem a fordítgatás miatt.

2013. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hiszen*
2013. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!