Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 20. napján vizes folyás?

Ciklus 20. napján vizes folyás?

Figyelt kérdés
a héten volt peteérésem,észleltem tegnap-tegnapelőtt a hüvelyszárazságot,most megnéztem este és olyan vizes a hüvelyváladék!ilyenkor van valami jelentősége?tegnaptól fáj a cicim
2013. máj. 26. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Nincsen semmi jelentősége. Ez általában így szokott lenni.

A ciklus vége fele szárazságot is észlelhetsz.

A terhességnek semmi köze nincs a hüvelyfolyáshoz.

2013. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem folyásom lett a terhességem elejétől kezdve, csak akkor még nem figyeltem ennyire, mint te, de lehet attól, van akinek folyása lesz ha teherbe esik.:-) Írj majd ha tesztelhetsz!
2013. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
kedves első, igenis van köze a terhességnek a hüvely folyásához, és szárazságához is, tehát ha valamiben nem vagy biztos, akkor ne írj inkább semmit mintsem hogy hülyeséget írsz
2013. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
itt sok helyen azt olvastam,hogy ami nem megszokott,az terhességg jele is lehet,nekem múlt héten volt peteérésem,és 3.napja fáj a cicim,de leginkább a jobb,vizes folyásom szokott lenni nem az a gond!csak érdekelne,hogy aki terhes volt már vagy esetleg az,annak beágyazódás körül milyen folyása volt!
2013. máj. 27. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!