Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. napja késik a mensesem,...

HHenrietta17 kérdése:

3. napja késik a mensesem, tegnap egész nap erősen görcsöltam és nagyon felvoltam puffadva. Ma reggel csinámta egy tesztet, ami negatív lett, viszont azota csak így néha néha szurkálodik a hasam alja. Vérzés sehol. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Amugy szeretnénk babát a párommal...
2013. máj. 28. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

remélem nem 17 éves vagy.

amúgy nem hiszem, hogy terhes lennél.

2013. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én ezekkel a tünetekkel babas voltam szóval szerintem van esély, lehet később volt p.é. - d és azért nem mutatja meg. Várj meg 2-3 napot aztán tesztelj megint. Egyébként ugyanígy vagyok, holnap csinálom az első tesztek .ő lenne a 3.baba. Drukkolok neked is!
2013. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem 17 éves vagyok! De köszi, hogy aggódsz!

A második válaszolonak pedig köszönöm a választ. Még mindig semmi, és folyamatosan felvagyok puffadva, de nagyon.Nemtudom, hogy melyik nap csinájak újból tesztet... Szted? Kedden csináltam és akkro negatív volt!

2013. máj. 29. 08:14
 4/19 A kérdező kommentje:
Jah, és én is drukkolok neked! :) majd írd, meg hogy mi lett!
2013. máj. 29. 08:16
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! 2.vagyok. Nekem szombat óta késik ma vagyok a 33.napon és ma lett halvány pozitív a teszt. En a homet is mértem és a 17.napon volt p.é.-m. Szerintem 1-2 nap és tesztelj újra. En is szurkalasokat érzek a mehemben, ez a beagyazodas(remélem). Kitartás! Írd majd meg h mi volt!
2013. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Jajj, de jó neked!! :) Gratula!

És mennyit vársz, hogy elmenj orvoshoz? Menynit kell várni, hogy elmehessek orvoshoz és megtudja erősíteni, hogy igen, van ott vmi.. :)


Mindenképp megírom, sztem én holnap tesztelek! :)

2013. máj. 30. 08:40
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha semmi pecsételésed nincs, akkor jó esélyed van babára, lehet neked is később volt pár nappal a peteérésed.


Azért leírom, hogy pár napja én is hasonlóan voltam, bár nekem kicsi barnázás is volt 3 napon keresztül és 2 napja késett, mikor reggel negatívat teszteltem. Aztán aznap délelőtt nagy fájdalmakkal megjött :( (mi 13 hónapja próbálkozunk kistesóval)


De neked nincs barnázás, és a másik válaszadónak is sikerült, szóval drukkolok! :)

2013. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia!

2es vagyok. köszi a gratulációt :)!én az utolsó mensihez viszonyítva most vagyok 4 hetes és 5 napos és 3 hét múlva megyek orvoshoz. az elsővel 5 hetesen rohantam, épp csak petezsák volt. a 2.kal 6 hétig bírtam, még akkor sem volt szívhang, ezért most kivárom a 7 hetet. és addig nem éljük bele magunkat, nem is nagyon beszélünk róla és persze csak a férjem tudja. szedek magzatvedőt és folsavat és sok zöldség, gyümölcs. Nagyon drukkolok neked!

2013. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon vigyázz magadra! :) Remélem, hogy ha mész dokihoz, akkor majd megírod, hogy mivolt. :)hát köszi,hogy szorítotok. Nem volt semmi barnázásom, most kezdenek fájni a melleim, eddig az sem fájt, pedig mielőtt megjön, szinte szétt akrnak robbani, úgy szokott fájni. Ma reggel teszteltem és még mindig negatív, nemtudom, hogy mennyit várjak még... holnap lesz egy hete hogy késik.. Most már nem vagyok annyira felpuffadva mint a hét elején és nem is görcsölök szinte..csak néha néha így benyilal vagy így szurkál.. ennyi.. picit azért elvagyok keseredve, hogy negatív lett megint.. Mikor teszteljek újból szerintetek???
2013. máj. 31. 08:15
 10/19 A kérdező kommentje:
A másik válaszadónak drukkolok! :) Össze fog jönni! :) Kitartás! :) És ha lesz majd vmi eredmény, akkor remélem, hogy megírod. :)
2013. máj. 31. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!