Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet. Május 8-án volt a menzim. tehát most a ciklusom 21. napján vagyok. A szokásos ideig tartott, csak kevesebb volt, és nem kísérték jelentős görcsök. Kb 1 hete szédülök, fáj a fejem, derekam. 2 napja alhasi göcsök is vannak, (mintha meg akarna jönni), fáj a mellem, főként a bimbó. Néha émelygek.
2013. máj. 29. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ezek a tünetek bármire utalhatnak, de ha te úgy érzed,hogy talán sikerülhetett akkor csinálj egy tesztet, vagy menj el a dokidhoz, és ő úgyis elküld egy vérvételre, és akkor kiderül.:) De egyébként bíztató tünetek.:)
2013. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a tüneteket terhesség okozza, vagyis a hcg hormon, akkor már a teszt is mutatja. De ilyen korán kizárt. Mindenesetre tesztelj.
2013. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vettem tesztet, 2-t az első halvány pozitív lett a második negatív. szerintem még korai volt. Azt olvastam, hogy néhány esetben beágyazódástól kezdve jelentkezhetnek tünetek. Nem tudom. Meló miatt nem egyszerű dokihoz eljutni...
2013. máj. 29. 22:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit még nem írtam, hogy a mellem "melegebb" is mint szokott, illetve "tapintásra" más, duzzadtabb. Bizsereg.
2013. máj. 29. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján tesztelj! Nekem bevált!:)
2013. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

HA az a kérdésed, hogy az előző hónapban sikerült-e, akkor most már tuti ki kell mutatnia a tesztnek, a tünetek utalhatnak erre.


Ha erre a hónapra szól a kérdésed, akkor nagyon korai még, egy 28 napos ciklusnál, ahol középidőben van a peteérés, ott is kb most kezdődne a beágyazódás, utána kezd el termelődni a HCG hormon, amit a teszt kimutatna majd a nem várt napja körül. A tünetek pedig többnyire még azután jönnek csak inkább a 6. hét körül. (Ezért írtam, hogy ha az előző hónapban sikerült, akkor reálisabb, hogy most kezded érezni a tüneteket - bár volt bármennyi rendes piros vérzésed, akkor kicsi az esélye ennek is.)

2013. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem akkor is gyanús hogy ilyen a mellem, várok még és csinálok tesztet.
2013. máj. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!