Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. babát szeretnénk. Van v....

3. babát szeretnénk. Van v. mi amivel lehet segíteni a teherbeesést? Van pl. v. mi homeopátiás bogyó vagy tea vagy v. mi?

Figyelt kérdés
Az első 2 baba elsőre lett, a 3.ért most küzdünk, de nem akar jönni. :( Ha hőmérőzök abból fixre kiderül, hogy van-e peteérésem?
2013. máj. 31. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is a 3. babáért "szenvedünk", nekünk is gyorsan jött az első kettő! Mi ovu tesztet használunk, de mégsem jön össze már 7. hónapja...
2013. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ovu teszteztem, de semmi. :(
2013. máj. 31. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Gynex cseppet dicsérik ;)
2013. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt a cseppet simán gyógyszertárban recept nélkül lehet szerezni?
2013. máj. 31. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:
a méhpempőt is dícsérik,a tisztát,amit méhészetben lehet venni! Vagy méhésznél? Nem tudom pontosan,de dícsérik nagyon!
2013. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Első két gyerkőc nálunk is gondolatra jött. A harmadikra két éve várunk.


Én már mindent kipróbáltam, ami a piacon létezik. Most méhpempőt szedek, hátha... nincs már más ötletem...


Ti hol tartotok a ciklusban? Van kedvetek együtt várakozni? Hátha most együtt.... :D

2013. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


2éve én tettem fel hasonló kérdést.

Első 2 gyermekem első hónap,a harmadik a 12.hónapban sikerült.

Addig megannyi kivizsgálás,hőmérőzés,ovuteszt,sírás:-(

Én szedtem barátcserjét,méhpempőt,vitamint...és clostyl-t több ciklusban.Hozzáteszem minden eredményünk jó lett a férjemmel.

Nem tudom végül mi hozta meg a sikert,de utólag azt mondom amit az orvosom:az idő!!

Most 13 hetes az én tündérbogaram:-)))


A korunk? Én 31 múltam,a férjem 33.


Kitartást nektek,és ne adjátok fel!

2013. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Feladni semmiképpen! Mi orvosnál még nem voltunk,annyi idő még nem telt el,de rem.minden rendben és csak idő kérdése.
2013. jún. 2. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!