Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi a tapasztalata a...

Annny kérdése:

Kinek mi a tapasztalata a clear blue terhességi teszttel?

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy clear blue terhességi tesztet,ami pozitív lett..március 23.-án volt utoljára mensesem és egy ideje kínoz a hányinger is reggelente....remélem tényleg jön a baba,mert a férjemmel 2 éve probálkozunk...1 hét mulva megyek a nőgyógyászomhoz...izgulok

2013. máj. 31. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hallottam róla, hogy csalós fajta lenne. Szóval alapozhatsz az eredményére. Én mindenesetre nem szeretem, mert egyszer még patikában vettem, akkor olyan 4000 Ft volt, mindenki ajánlotta, nyakra főre, de nekem egyszerűen a kontrollcsík sem jött ki. Kissé nehezményeztem, hogy erre áldoztam így akkora összeget. Nekem az X-epil bejött, amikor kellett, pozitív is lett. :)


De gratulálok! :) Szerintem, reális lehet az eredmény, ha már ennyi ideje késik is. :)


Üdv:

28 hkm

2013. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
clear blue bejött, simát is próbáltam és azt is, amelyik megmutatja, hogy mikor fogant a baba. Mindkettővel pozitív a tapasztalatom
2013. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem már a nemvárt előtt is kimutatta a terhességet. Csak ajánlotta mindenki. Gratulálok!:)
2013. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha március 23-án volt meg utoljára, tényleg hihetsz neki.

Persze, ha elírtad, és április 23-ra gondoltál, akkor is, szóval gratulálok.

2013. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pozitív az pozitív, gratulálok:) Nekem bejött a CB, rengeteget használtam minden fajtáját.
2013. jún. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget és a válaszokat.

Nekem bevált a teszt,mert ma voltam a kórházba,mert van ott ismerősöm a laborba és elvégezte a terhességi tesztet,ami szintén pozitív lett...leírhatatlanul boldog vagyok,mert most kezdtünk el kivizsgálásokra járni,mert már 2 éve nem sikerült teherbe esnem,de úgy tűnik végül csak összejött :)

2013. jún. 2. 08:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Már gratuláltam, de az ilyen eseteknek különösen örülök!:) Minden jót Nektek!
2013. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!