Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációkor lehetséges...

Menstruációkor lehetséges peteérés?

Figyelt kérdés
Nekem általában 26-30 naposak a ciklusaim,görbémet vezetem,és azt vettem észre,hogy mondjuk a mensi első két napján 36,4 a harmadik-negyedik napon felugrik a hőm 37-re,utána ismét leesik 36,4-re a mensi utolsó napján.Ez miért van? Még egy kérdés,ha nekem össze-vissza ciklusaim vannak,vagyis 24-30 napig terjedően,akkor így mikor lehet a tényleges peteérésem?Hogyan számoljam?
2009. okt. 6. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
az természetes, hogy mensi alatt/után leesik a hő, de ez nem jelenti azt, hogy menszesz alatt ovulálsz. nem kizárt, de alig van esélye, hogy ez bekövetkezzen. a 24-30 napos ciklus különbség nem olyan vészes, ettől még lehet ovud, és lehetsz babás, csak nehezebb pontosan kiszámítani, hogy mikor, de ha elég gyakran szexeltek nem maradsz le róla.
2009. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!