Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy szoba-konyhás (fürdőszobás...

Egy szoba-konyhás (fürdőszobás) házba vállalnál 2 gyereket?

Figyelt kérdés
Ha kilátásod se lenne nagyobb házra, semmilyen segítséged nem lenne (csak a párod, aki estig dolgozik)
2013. jún. 2. 08:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
22%
Igen. :) Nekünk nagy házunk van, de a mai napig egy szobában alszunk (külön ágyban) a gyerekekkel.
2013. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Egyben van a szobával a konyha? Mi ilyenben laktunk, de jött a baba és elköltöztünk. Nem lehet főzni egy szobában egy újszülöttel, hangos is, meg a kajaszag is... Ráadásul ott 3man? A gyerekek nem maradnak picik, mi lesz, ha kamaszodnak?
2013. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, 4en..
2013. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Még egyet sem.
2013. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
53%
megfogod kapni itt ,hogy micsoda felelötlen ember vagy még gondolni is szörnyű erre:)most visszakérdezek ha szerető,törekvő,gondos szülő vagy akkor csak azért ne vállalj gyereket mert "csak"egy kis házban éltek?ergo csak az vállaljon gyereket ahol hatalmas palota van és mindenkinek külön szoba?ez rajtatok múlik
2013. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
Én vállalnám igen...akkor is ha tudom,nem tudok majd nagyobb lakást vásárolni a késôbbiekben.Egy szobában a két gyermek elfér,mégha majd megnôlnek is.Az a lényeg,szeretet vegye körül ôket,nem a sok pénz a fontos -szerintem.3an vagyunk mi is testvérek,egy szobában nôttünk fel ...és jól elvoltunk.
2013. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Külön van a szoba és a konyha. Ez elméleti kérdés 1 gyerek van még, és én nem merek ezért vállalni még egyet, a férjem szeretné.
2013. jún. 2. 08:47
 8/32 anonim ***** válasza:
53%
De itt 4en lennének egy szobában. Együtt a szülők és a gyerekek. Ez a későbbiekben egyáltalán nem egészséges. Mi is hárman nőttünk fel egy szobában és gyűlöltük, elrontotta a fél gyerekkorunkat.
2013. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
25%
Ja, aki normálisan es felelősségteljes en indoklod ik a gyermekvállalás roo, az 0 százalékra lepontozando? Gratulálok. Akkor sem vállalnek egy gyereket sem, a nem tudnám külön elhelyezni.
2013. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%

6!

Itt két felnőtt es egy gyerek van 1 azaz egyetlen szobában!

2013. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!