Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet ebből baba...

Szerintetek lehet ebből baba vagy nem?

Figyelt kérdés

Az előző ciklusomban ilyen volt a görbém:

[link]


Most pedig ilyen:

[link]


Igaz, hogy még 4 napom van a nem vártig, de már pár napja fájnak a melleim, két napja meg a derekam is le akar szakadni és a hasam is olyan mindha egy kő lenne benne.



2013. jún. 3. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A mostani szép görbe, de addig a nemvárt napig, még bármi történhet. Ha nem jön meg, utána tesztelj. Ezek a tünetek akár pms tünetek is lehetnek, de lehet akár baba is. Hidd el, tudom miről beszélek, két évet vártunk a babára, mindenféle tünetekkel...


Nekem ilyen volt, amikor terhes lettem, pont már nem fel is adtam a reményt:


[link]


Szurkolok neked nagyon:)


Üdv, 33 hkm

2013. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 marki_2 ***** válasza:
Hááát, a második görbe sokkal jobbnak tűnik. Szorítunk. :)
2013. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, mi egy éve próbálkozunk.
2013. jún. 3. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

A második görbéd nagyon biztató.... ebből bármi lehet! :)

Nagyon szorítok, hogy baba legyen a pocakodban!!! :)

Mi két lassan két éve várjuk, hiába! :(

2013. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a baba úgy tűnik sajnos ebben a hónapban se fog jönni, mert reggelre leesett a hőm 36,5-re. Kicsit szomorú vagyok pedig úgy bíztam benne, megint hiába.
2013. jún. 4. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!