Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Pozitiv?

Megnéznétek a tesztem? Pozitiv?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 5. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez negatív.
2013. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha el lenne ázva a teszt, félig ott van a csík, de én nem mondanám pozitívnak, inkább megismételném a tesztet.
2013. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben :) 4-5 nap mulva ismétlés :) Köszi a véleményeket .
2013. jún. 5. 12:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Hányadik napon csináltad a tesztet? Szerintem is ismételj később!
2013. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy hete késik.Mult hó 23.án voltam dokinál és csk annyit látott akkor hogy 12mm a nyálkahártya...(mert megnézett az első clostys honap végén,mert 30-án kellett volna megjönnöm)
2013. jún. 5. 13:09
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem negativ
2013. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hibás a teszt vagy te nem csináltál valamit jól.Csinálj egy másikat. Drukkolok, hogy a kövi szép pozi legyen!
2013. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább olyan ázottnak tűnik, félig ott a csík, de se egyiket sem merném rámondani, ismételni kell. Drukkolok:)
2013. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézegettem jó ideig a tesztedet,nekem is volt egy ilyen fajta teszt amit csináltam és...legalább is ez az én véleményem,hogy pont nem került rá elég vizelet(tapasztalat)és ahol a fehér rész van oda nem jutott.A felénél látszik a piros csik.Szóval a lényeg hogy én már reggel csinálnék egy tesztet.12mm-es nyálkahártya abban az időszakban sokat ígérő és a Closti pedig egy csodaszer!Természetesen ez mind az én magánvéleményem,de nagyon remélem segítettem és azt is remélem hogy baba van a dologban :)
2013. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!