Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nekem 4 max 5 napig tart a...

Ha nekem 4 max 5 napig tart a menzeszem mikortol kezdjek tesztelni? 6. -án jött meg, viszont rendszertelen. Elég minden másnap ovu tesztelni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ez inkabb attol fugg hàny naposak a ciklusaid nem attol hàny napig menzeszelsz. ovutesztelni minden nap kell ovulacio környèkèn.ha 6ikan jött meg akkor kezd el tesztelni 19èn egèszen 25ikèig.de ha pontosabban tudnank a ciklus hoszt akkor jobban belehetne löni.mult hónapban szerintem 21edike körül lehetett ovud.
2013. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja onnan gondolim hogy myltkor 21.én volt az ovud hogy az ovu utáni idöszak menzeszig nagyjábol állandó hosszu mindenkinél.persze vannak kivételek de ez egy nagyjábol 14napos időszak. mennyire rendszertelen?
2013. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Max. 10 nap külömbségggel rendszertelen ( ha lehet ezt rendszertelennek nevezni) Mult hónapban pl. 15. én jött meg..
2013. jún. 7. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:

sose azt nézd hanyadikán jön meg hanem hány nap telik el két menzesz között. mert a nöi ciklus elvileg28 napos egy honap meg 30-31 napos. ha a menzesz elsö napja 16volt a következöé meg 6 akkor akkor ha jol számolom 21 napos volt a ciklusod. nem voltál még emiatt orvosnál? mert ez nagyon rövid. nézd át a naptárad és ha álltalában 21-23 naponta jön meg akkor az rendszeres csak rövid. ez azért fontos mert a peteérés 28 napos ciklus esetén félidöben kell hogy legyen.

miota probálkoztok? orvosnál voltál már?

2013. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most miért is baj, hogy rövidek a ciklusaim? Ez a hatodik hónapja hogy próbálkozunk eredménytelenül..:( Még nem voltam orvosnál, de készülök..
2013. jún. 7. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem az nem tul gyakori hogyha valaki valamivel több mint kéthetente menstrual.de persze ez nem biztos hogy baj.gondolj bele hogy egy megtermékenyult petesejtnek kell egy jo pár nap mire beágyazodik.és a nyálkahártyának is wl kell érnie egy bizonos vastagsagot addigra. ezért kéne elnézni majd a dokihoz, hogy ha minden rendben és elég hamar megvastagszik,és nállad ez tök jol müködik a rövid ciklussal akkor simán sikerül.ja és az orvos megtudná mondani ultrahang alapján hogy mikor lessz kb peteérésed akkor jol betudnád löni az ovu teszttel.másképp nem nagyon tudom leirni. amugy lehet hogy egyáltalán nem jelent gondot ezneked majd semmiben. Nekem pont tul hosszuak a ciklusaim a 20ik napon van peteérésem és a 34iken megjön szoval én inkább ennek a hátrányait tudom neked elmondani.
2013. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!