Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megjött a nem várt menzi....

Ma megjött a nem várt menzi. A ciklusom pontosan 25 napos volt, mint eddig. Nagyon szeretnénk összehozni a bébit. Előző hónapokban végig volt pém, ki is tudtuk használni, mégsem jött össze. Mit tegyek, hogy a követköző hónap végre sikeres legyen?

Figyelt kérdés
Minden hónapban csináltam ovu tesztet, gondolom az nem csal.Ebben a hónapban nagyon gyanús jelek jöttem menzi előtt, már majdnem azt hittem, hogy sikerült, de mégsem. Vagy a beágyazódással lehet még gond?!
2008. jún. 20. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom Elvitet és folsavat javasolt, a tervezett terhesség előtt kb 2 hónappal kell elkezdeni szedni a tablettákat.
2008. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Voltál orvosnál?Ha igen a párodnak is elkéne mennie ha még nem volt,egy spermavizsgálatra.Megnézik elég aktívak-e a lurkók.Ha minden ok akkor a nagyon akarás és a görcs miatt nem jön össze.Tudom milyen érzés mert mi is nagyon szeretnén babát.Igaz van egy 2 éves kisfiam,de kellene mellé egy kislány!

Fel a fejjel!

2008. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk azt mondta minden orvos, hogy legalább 2 év mire összejön majd a baba, mert kicsi a méhem, de találtam egy nagyon jó orvost és bár azt mondta, hogy időbe telik majd, de nem lesz 2év. Azt mondta szedjek elevitet és maltofer flo-t (ez vas-folsav tabletta) és 2hónap alatt összejött! Szerintem próbáld ki! Nagyon szorítok, hogy összejöjjön!

14 hetes kismama

2008. jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, egyáltalán nem vagy rossz helyzetben, de a csalódottságodat megértem. Amikor mi ráálltunk a gyerekprojektre, akkor abban a hitben voltunk, hogy nekünk már elsőre összejön és nagyon csúnyán néztem a dokira, amikor közölte, hogy az átlagos teherbeesési idő egy-másfél év egészséges pároknál. Pedig igaz...

Mi mindent megtettünk: hőmérőzés, az egyébként is aktív szexuális életünk még mozgalmasabb lett és más életcélunk sem volt, csak minél több spermát juttatni a petémhez peteéréskor. Fél év alatt nem volt semmi eredmény, egyre csalódotabbak voltunk, majd feladtuk.

Nem röhögni: vettünk egy kiskutyát. Egyébként is szerettünk volna, de gyerek után. Így viszont nem akartunk már várni. Hát, eléggé megváltoztatta az életünket: tök boldogok voltunk, nem volt már peteérés-figyelés, sokat nevettünk a kis bohóc kölyökkutyán és tényleg hatalmas összhang volt, akkor voltunk együtt, amikor szólt az összhang.

Az i-re akkor került fel a pont, amikor az első kutyavásárlás utáni peteérésemkor (tehát peteérés figyelés nélkül, két héttel a kölyök megvásárlása után) teljesen spontán teherbe estem! És ez komoly!

Én mai napig állítom, hogy előtte a nagy akarás és a stressz miatt nem sikerült. Szóvalj ne görcsölj, ne akarj feszülésig, csak szeressétek egymást és próbáljatok meg minél boldogabban minél többet együtt lenni!

2008. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden válaszolónak nagyon köszönöm, hogy szánt rám néhány percet. Ettől máris jobban érzem magam. Úgy döntöttem, hogy abbahagyom a peteérés nagy erőkkel való figyelését, mert már kezd az agyamra menni. Mindenkinek hálás köszönet!!!!!!
2008. jún. 23. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!