Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most volt peteérésem,...

Akkor most volt peteérésem, vagy most lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap tojásfehérje szerű nyákom volt (azelőtti nap csak vizesebb) .Szóval tegnap el is kaptam a párom,mára már el is múlt ez a nyák.Kezd ragadós lenni.Viszont pár napja csinálom az ovu teszteket és eddíg mind negatív volt.ma csak a 10. napon vagyok amúgy,de a cilusom 25-26 napos szokott lenni,csak egyszer volt 30 napos,tehát lehetne ez peteérés is talán.Most lesz vajon?de akkor miért múlt el a nyák?

2013. jún. 11. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy volt-e, azt nem tudhatjuk. Ha csinálod az ovuteszteket, az majd visszaigazolja. Nekem ez a tojásfehérje nyák 3-7 napig is eltart, változó, így arra csak nem lehet alapozni.
2013. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a tesztem ma is negatív ,épp hogy van egy alig látható második csík rajta..
2013. jún. 11. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az ovuteszt egyáltalán nem jött be...Második csíkom mindig volt, de soha nem lett ugyanolyan erös vagy erösebb a tesztcsík,mint a kontorllcsík. Volt 2-3 nap mikor jól kivehetö intenzív lett a csík és akkor volt köztes vérzésem is nyúlós nyákkal egybekötve a 19. és 20. ciklusnapomon.

Szerintem neked is nagy valószínüséggel volt ovud,mert a nyák azt jelzi.

Én most vasárnapra nem varom,kíváncsi vagyok... :)

2013. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!