Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeznétek nekem, hogy...

Véleményeznétek nekem, hogy mi ez a korai-hő-dolog? Teljesen érthetetlen számomra! (lent)

Figyelt kérdés

Csatolom a görbémet, amit még soha nem kértem, hogy véleményezzétek nekem. Kicsit furcsállom, mivel 32 napos ciklusaim vannak, és mindig a 18.napon van ovum, hogy már a 7. napon meglett volna az ovulációm???

Tudom, a következő napokban kiderül a hőből, hogy tényleg megtörtént-e, vagy még csak most készül, de akkor sem értem, miért ugrott ekkorát a hőm. Még soha nem volt ilyen.


2009. okt. 10. 10:59
 1/3 A kérdező kommentje:
2009. okt. 10. 11:00
 2/3 A kérdező kommentje:
Előzőekben ovu előtt soha nem ment 36,5 fölé, csak utána. Most viszont mensi alatt és után is nagyon fájt a hasam,kemény volt, de semmi egyéb és féltem, hogy vmi baj van, ezért nagy mennyiségben ittam (napi fél liter) cickafark teát. Elképzelhető, hogy az hozta előre? Ha tud valaki segíteni, az nagyon jó lenne.
2009. okt. 10. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető egy korai tüszőrepedés a 8-9. napon, de a görbéből ez csak napok múlva derül csak ki.
2009. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!