Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap lesz a petesejt leszívá...

Holnap lesz a petesejt leszívásom, nem tudom eldönteni, altatásban vagy inkább ne? Valakinek ötlete? Mennyire fáj ébren?

Figyelt kérdés

Nagyon félek az altatástól, és úgy vagyok vele, hogy ha ez olyan kb. mint a HSG, akkor inkább altatás nélkül kérném.

Tapasztalata valakinek? Van olyan, aki ébren volt, és azt mondja, legközelebb inkább altatást választana?

Egyszer szúrnak vagy többször?


2013. jún. 13. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs, de én inkább altatásban kérném.

Volt egy méhszájseb műtétem, felületesen altattak, semmire nem emlékszem.

Nem volt szúrás, semmi.

Szép emlékeim vannak, bár féltem, az igaz. Már nem félek tőle, semmi extra!

A HSG-n is túl vagyok, nekem nem fájt, de ott csak egy katétert vezetnek be, nem beleszúrnak a petevezetékedbe egy üreges tűt.... ÉS előtte nyilván kapsz helyi érzéstelenítőt is.

Bátor vagy ha ezt választod!

A lényeg, hogy sok -sok értékes, egészséges tüszőt kívánok neked, és 9 hónap múlva egy gyönyörű kisbabát! :-)

2013. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom, altatasban volt vegul,szerintem jo dontes volt,mert utana is fajt egy picit.

7 petesejtem lett, de 14 tuszom volt,tobbet szurtak sztem.

2013. jún. 18. 07:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülök hogy úgy érzed, jól döntöttél! :-)

Remélem a 7-ből minimum 3-4 szépen fejlődik majd!

Hány "babát" kapsz vissza????

2013. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!